Bartosz Maria Ślusarski

Poszukując sposobu na poprawę kondycji kręgosłupa pierwszy raz z jogą zetknąłem się w 2005 roku i od tego czasu regularnie praktykuję. Okazało się, że to jedyna metoda trwale dająca ulgę przy moich dolegliwościach. Szybko zdałem sobie sprawę, że nie będzie to tymczasowa przygoda. Kilka lat później rozpocząłem 3,5 letni kurs nauczycielski u Romana Grzeszykowskiego, który ukończyłem dyplomem Introductory II wg. metody B.K.S. Iyengara.

Od 2008 nauczam a od 2013 prowadzę własną szkołę JogaUpaya. Stale pogłębiam wiedzę praktykując pod okiem takich nauczycieli jak: Jurek Jagucki, ks. Joe Pereira, Abhiyata Iyengar, Faeq Biria, Robert Spica, Konrad Kocot, Małgorzata Madej, Christopher Tissot. Obecnie jestem w trakcie kursu przygotowującego mnie do kolejnego stopnia nauczycielskiego Intermediate Junior pod okiem Romana Grzeszykowskiego.

W jodze najbardziej lubię obserwować co się dzieje, doświadczać, czuć. Nie nastawiam się na coś konkretnego, bo wiele w tym czasie może mnie ominąć. Proces dążenia do czegoś jest bardziej intrygujący i pouczający niż osiąganie. Wiele z tego, czego uczę się na macie przekładam na życie codzienne.

W uczeniu dzielę się tą wiedzą, którą sam doświadczyłem. Przekazuję ją w przyjazny i zrozumiały sposób kierując się uśmiechem i pozytywnym nastawieniem dla dobra innych istot. Na moich zajęciach spotkasz się z asanami, pranayamą, medytacją oraz elementami acroyogi i masażu tajskiego.

Prywatnie jestem ojcem dwójki inspirujących córek. Mam dyplom magistra sztuki wrocławskiej ASP. W chwilach wolnych trenuję Aikido. Uwielbiam pracę z ciałem.

Instruktorzy